Brak wzwodu lub przedwczesny wytrysk – każdy mężczyzna wolałby uniknąć tych sytuacji. Jednak jeśli już Ci się przytrafiły, by ograniczyć ryzyko ich wystąpienia w przyszłości najlepiej szukać pomocy u urologa lub seksuologa.
Coraz bardziej wrasta świadomość seksualna kobiet. Mimo dużej otwartości w związkach nadal często wstydzimy się otwarcie rozmawiać o seksie i mówić o swoich potrzebach. 4 miliony par w Polsce boryka się z problemem przedwczesnego wytrysku (PW). Partnerzy nie wiedzą, jak mówić o tym problemie. Eksperci kampanii „Nie tylko moment” przekonują, że seks nie polega na poświęcaniu się, a ma być przyjemnością dla obu stron. Jak powiedzieć partnerowi, że oczekujesz czegoś więcej niż 2 minutowego seksu?
Przedwczesny wytrysk (PW) jest problemem aż 4 milionów mężczyzn w Polsce. Panowie zwykle nie wiedzą jak radzić sobie z tą przypadłością. Eksperci kampanii „Nie tylko moment” przekonują, że najskuteczniejszym sposobem na pokonanie problemu jest farmakoterapia. Jak możemy walczyć z przedwczesnym wytryskiem i jakie są różnice między lekami?
Przedwczesny wytrysk to najczęstsza dysfunkcja seksualna u mężczyzn. Tylko 9% mężczyzn z przedwczesnym wytryskiem zgłasza się do lekarza. Dlatego powstała kampania edukacyjna „Nie tylko moment”. Jak wygląda wizyta u lekarza? Jak się do niej przygotować? Na te i inne pytania odpowiada profesor Piotr Radziszewski, urolog, Kierownik Katedry i Kliniki Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Kopytnik był podawany w tradycyjnej medycynie chińskiej od wieków jako środek łagodzeniu bólu, substancja przeciwkaszlowa, znieczulająca, potna, moczopędna i hipotensyjna (obniżająca ciśnienie krwi).
Lek na zmniejszenie wagi zmniejsza ryzyko śmierci z powodu niewydolności serca